top of page

Jaki konwerter wybrać do anteny?


Konwerter cyfrowy dLNB – mało jeszcze znane i stosowane w naszym kraju rozwiązanie. Opiera się na zastosowaniu nowszej technologi. Miejmy nadzieje, że wiodące platformy i dostawcy telewizji satelitarnej już niedługo zdecydują się na ich uwzględnienie.

Konwerter optyczny (optical LNB) – nowoczesne rozwiązanie wykorzystywane do najlepszych instalacji satelitarnych, pozwalające na zastosowanie wyjścia na światłowód z anteny sat.

Konwerter pojedynczy „Single” – sprawdza się do standardowych rozwiązań dla anten wieloogniskowych i obrotowych.

Konwerter podwójny „Twin” – dopasowane rozwiązanie dla 2 dekoderów i tunera z opcją nagrywania telewizji.

Konwerter poczwórny „Quad” – posiada aż 4 wyjścia do tunera i 2 dla dekodera.

Konwerter Unicable – za pomocą jednego kabla i przełączników umożliwia podłączenie kilku dekoderów, jeśli są do tego dostosowane.

Konwerter Quattro – sprawdzający się dla 2 anten satelitarnych, w celu stworzenia idealnej instalacji zbiorczej.

Konwerter Octo – dający możliwość podłączenia aż 8 tunerów i 2 dekoderów.

Jeśli zastosujemy wyższej jakości konwerter na antenie satelitarnej, to miejmy pewność, że uzyskamy dostęp do większej ilości kanałów obcojęzycznych. Jeśli więc chcemy mieć takie możliwości, a przy okazji móc oszlifować swój obcy język, to warto pozwolić sobie na takie rozwiązanie.

#ustawieniaantendąbrowagórnicza #montażantensatchorzów #montażantenysatelitarnejmysłowice #ustawianieantenzabrze #ustawienieantensatelitarnychsosnowiec #montażantenysatelitarnejkatowice #montażantenbytom #antenysatelitarnejaworzno #antenysatelitarnechorzów #montazantengliwice #ustawianieantengliwice #montazantenzabrze #ustawianieantenzabrz

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page