top of page

Anteny Ruda Ślaska


Montaż, Ustawianie, Naprawa 796-875-403

Montaż, Ustawianie, Serwis anten satelitarnych oraz naziemnych tel. 796-875-403 Ruda Śląska – miasto policentryczne, z bogatą historią przemysłową, które obfituje w ciekawe miejskie krajobrazy. Michał Kubieniec i Dominik Tokarski z Geszeft concept store przybliżają nam kolejne warte odwiedzenia śląskie miasto. Ruda Śląska to przykład miasta policentrycznego złożonego z wielu dzielnic, które do 1950 roku były osobnymi miejscowościami, z własną przeszłością i tradycjami. Dzięki temu nie jest to miasto z jednym centrum, do którego wszyscy zjeżdżają, a raczej z wieloma centrami dzielnicowi. Współcześni urbaniści byliby zachwyceni. Dodatkowo to miasto z bogatą historią przemysłową, dzięki której w mieście możemy oglądać ciekawe przykłady kolonii robotniczych czy też inne warte uwagi poprzemysłowe symbole, tworzące wizualny krajobraz tego miasta. Choćby dlatego warto się tam wybrać. 1. Kaufhaus Zabytkowe osiedle robotnicze położone na granicy dzielnic: Nowego Bytomia i Chebzia. Zostało wybudowane dla pracowników pobliskiej Huty Pokój.

Najciekawszy na całym osiedlu wydaje się Dom Towarowy Kaufhaus, który jak na swoje czasy był fenomenem na skalę europejską i bardzo nowoczesnym obiektem, wyposażonym m.in. w windę i ubojnie.

2. Ficinus

Kolejne ciekawe osiedle robotnicze w Rudzie Śląskiej, wybudowane dla pracowników kopalni Błogosławieństwo Boże. Małe, wielorodzinne domki ustawione są kalenicowo wzdłuż ulicy, a ich elewacje pokrywa naturalny piaskowiec. Osiedle wpisane jest do Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Osiedle Karol Emanuel też powstała dla zakładu przemysłowego, w tym wypadku była to kopalnia Brandenburg. Tutaj najciekawsze są narożne domy wzniesione na planie w kształcie litery L, wyróżniające się bogatą i ciekawą formą architektoniczną. Zastosowano w nich także baszty, wieżyczki czy szczyty z wolutami. 3. Piec Huty Pokój Imponujący rozmiarami wielki piec znajdujący się na terenie huty Pokój od lat jest nieczynny. Góruje nad dzielnicą miasta Nowy Bytom i trwałe zrósł się z tutejszym krajobrazem. Stał się symbolem miasta, dzielnicy, jak i hutnictwa w regionie. 4. Szyb Wanda Szyb Wanda przy kopalni KWK Pokój to kolejny po piecu huty Pokój górujący nad okolicą poprzemysłowy symbol miasta. 5. Dworzec Ruda Chebzie

6. Kościoły: św. Pawła (Nowy Bytom), św. Trójcy (Kochłowice), Sanktuarium św. Józefa (Ruda), św. Barbary (Bykowina), św. Wawrzyńca (Wirek) Architektura sakralna w Rudzie Śląskiej przedstawia się bardzo ciekawie i różnorodnie jak na śląskie miasto przystało. Kościół był zawsze ważnym elementem życia społecznego w dzielnicy. Te kilka zaproponowanych to tylko subiektywnie przez nas wybrane ciekawe realizacje, które warto zobaczyć.

W województwie śląskim występuje wiele budynków, wieżowców, domków jednorodzinnych i bloków, które wymagają dostępu do telewizji i internetu satelitarnego. Poprawnym podłączeniem anten satelitarnych i ich ustawieniem zajmuje się nasz wyszkolony Serwis Anten Satelitarnych. Na Śląsku wysilamy się już od wielu lat, więc nabraliśmy doświadczenia, kwalifikacji i zebraliśmy jak najlepszy zespół.

Serwisanci są w stanie dostać się na każdy dach, a zarazem na inne miejsce w budynku, aby następnie przeprowadzić montaż i ustawianie anteny satelitarnej. Na samym początku staramy się dokładnie ocenić daną nieruchomość i jej możliwości. Sprawdzamy również zasięg satelitarny, który panuje w danym regionie. Posiadamy wyjątkowe urządzenia, które pozwalają nam na przeprowadzenie takich badań. Gwarantujemy więc, że zamontowane przez nas anteny będą poprawnie odbierać sygnał satelitarny. Dzięki niemu telewizja i internet lte będzie działać w całym domku, budynku bądź nawet w bloku i wieżowcu.

Interesuje Państwa anteny satelitarne Śląsk

czyli montaż anten SAT bądź montaż internetu LTE za 3 zł. Zapraszamy!

#AntenyRudaŚlaska #MontażantenRudaŚląska #UstawianieantenRudaŚląska #AntenyZabrze #MontażantenZabrze #UstawianieantenZabrze #AntenyGliwice #MontażantenGliwice #UstawianieantenGliwice #AntenyKnurów #MontażantenKnurów #UstawianieantenKnurów #AntenyKatowice #MontażantenKatowice #UstawianieantenKatowice

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page