top of page

Montaż anten Gliwice 796-875-403


Gliwice miasto pełne atrakcji

Gliwice - Maszt radiostacji Ukończony w 1935 r. maszt antenowy w Gliwicach jest niewątpliwą atrakcją turystyczną województwa Śląskiego i zarazem najwyższą na świecie budowlą z drewna! Przeszedł do historii w 1939 r. jako miejsce rzekomego polskiego ataku na niemiecką radiostację, dającego pretekst Hitlerowi do uderzenia na Polskę. Zabytek ten o wysokości 110 m jest w świetnym stanie technicznym i zdecydowanie warto go zobaczyć z bliska. Z daleka widać jego sylwetkę dźwigającą liczne anteny sieci telefonii komórkowej oraz rozgłośni radiowych. Stoi przy wyjeździe z miasta w stronę Tarnowskich Gór. Rzeźba Theodora E. Kalidego, „Lew czuwający”, przed willą Oscara Caro

Obok wejścia na teren dawnej willi miejscowego fabrykanta Oskara Caro znajduje się

rzeźba leżącego na postumencie lwa

, zwanego „Lew czuwający”. Jest jednym z dzieł górnośląskiego rzeźbiarza i modelarza,

Theodora Erdmanna Kalidego

. Postać lwa została odlana z żeliwa ok. 1825 roku w gliwickiej hucie i jednocześnie znawcy sztuki uważają, iż jest to oryginalna rzeźba artysty.

Po jakimś czasie od wykonania rzeźby, pełniła ona rolę pomnika poświęconego pruskim żołnierzom poległym w pierwszych latach XIX wieku ( przypuszczalnie w wojnach napoleońskich i w wojnie prusko-austriackiej, ok. 1866-67 ), na terenie ówczesnego cmentarza wojskowego znajdującego się gdzieś w Gliwicach.

W obecnym miejscu „lew czuwa” od roku 1934.Dworzec kolejowy (XIX/XX w.)

Dworzec kolejowy (XIX/XX w.), magazyn przesyłkowy, szachulcowy.

Nasz Serwis Anten Satelitarnych również w mieście Gliwice zapewnia montaż anten . Działamy tutaj na rzecz klientów prywatnych i firmowych przez cały czas, czyli 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie, aby się o tym przekonać. Posiadamy aż 4 numery telefoniczne, od naszych serwisantów, którzy są do Państwa dyspozycji.

Wykonaliśmy w Gliwicach montaż anten satelitarnych na dużych wieżowcach oraz w blokach i domkach jednorodzinnych. Przez cały czas dbamy o ciągły rozwój naszej działalności. Szkolimy serwisantów, którzy są w stanie przybyć do Klienta zawsze na czas i wykonać usługę ustawiania anten na wysokim poziomie. Gwarantujemy, że takie działania pozwalają nam wysilać się dla wielu nowych klientów, szczególnie tych bardzo wymagających.

Nie tylko montaż anten i ich ustawienie, ale jeszcze montowanie telewizora ściennego czy inne prace jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa w jak najlepszym terminie. Przybywamy na miejsce, poruszając się własnym transportem. Zapewniamy więc, że pod naszą opieką można czuć się bezpiecznie.

Interesują Państwa anteny satelitarne Gliwice, ustawienie anteny, montaż anteny

SAT bądź montaż internetu LTE. Zapraszamy!

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page