top of page

94% Polski w zasięgu naziemnej telewizji cyfrowej dvb-t?


Wraz z końcem 2011 roku spółka Emitel uruchomiła kolejne nadajniki, z których emitowany jest drugi multipleks DVB-T. Tym samym operatorowi udało się dotrzymać terminu piątego etapu wdrażania tego multipleksu na terenie kraju. Na pochwałę zasługuje fakt, że mimo problemów nadawców spółka jednak uruchamia kolejne nadajniki, wywiązując się z obietnic.

Co oferuje telewizja naziemna dvb-t?

W skład drugiej paczki wchodzi na razie siedem kanałów: Polsat, TVN, TVN7, TV Puls, TV4, TV6 oraz Polsat Sport News. W niedalekiej przyszłości nadawanie ma rozpocząć także TV Puls 2, o którym w dalszym ciągu niewiele wiadomo.

MUX2 ma obecnie największy zasięg w Polsce. Nadawca deklaruje 94-% pokrycie sygnałem powierzchni kraju. Niestety teoria raczej nie pokrywa się w tym wypadku z praktyką. Jak pokazuje mapka, Emitel wprost przełożył moc nadajników na obszar pokryty. Tak jakby zapomniał o takiej drobnostce jak ukształtowanie terenu.

Właśnie dlatego zapewniamy ustawienie telewizji naziemnej dvb-t na terenie Śląska i takich miast, jak: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Katowice, Ruda Śląska i wiele więcej.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page